Doprava ZDARMA nad 40€ do 22.5.2018

O nás

Fitplanet SK s.r.o.  patrí k popredným internetových predajcom špecializovaným na zdravú výživu fitness a šport. Ponúka široký sortiment pre každého športovca od doplnkov výživy, fitness príslušenstva, posilňovacích strojov, fitness a crossfit náradia a činiek. K fitness životnému štýlu patrí pohyb na čerstvom vzdu. V našom e-shope nájdete oddelenie športové potreby, ktoré je zamerané na rozne športové aktivity. 

Na trhu pôsobíme od roku 2012 . Získavaním nových spotrebiteľov, skúseností a zručností s obchodovaním sa stále snažíme napredovať a rozširovať náš sortiment.

Ponúkame pohodlný nákup, nízke ceny, kvalitné výrobky a profesionálny prístup ku každému zákazníkovi!

Spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste a my robíme všetko pre to, aby sme sa stali súčasťou Vášho zdravého životného štýlu a športových aktivít.

Ponúkame overené produkty najvyššej kvality. Sortiment ktorý predávame, je garantovaný vysokou kvalitou od našich dodávateľou. Nakupujeme priamo u výrobcov, alebo u výhradných distribútorov.

Sme autorizovaný predaja značiek:

www.bushidosport.sk

www.hms-fitness.sk

Marbo-sport

www.k-sport.sk

www.lifefit.sk

www.nils-extreme.sk

SULOV

 

Doprava ZDARMA pri nákupe nad 70€.  Či už Vaša objednávka má hmostosť 1kg alebo 1000kg, doprava ZDARMA platí pre všetky objednávky nad 70€. Do 69,99€ cena dopravy pri platbe bankovým prevodom 2,50€, pri platbe dobierkou 3,50€

Možnosť vrátenia-výmeny tovaru do 21 dní.  V tejto lehote môžte tovar vrátiť, alebo vymeniť. Podmienkou je , aby bol tovar nepoškodený, v pôvodnom obale a s dokladom o kúpe. Pokiaľ potrebujete vymeniť napr. korčule, oblečenie, rukavice za ivú veľkosť, je možne po dohode a preukázaní že tovar nie je poškodený a v pôvodnom obale, spraviť takzvaný výmenný balík. V praxi to znamená, že Vám kurierom zašleme nový tovar a vymieňaný tovar od Vás kurier prevezme späť, čím Vám šetríme čas a peniaze potrebné na zaslanie balíka k nám. V prípade vrátenie tovaru, garantujeme vrátenie peňazí v 7 dňovej lehote.

Sobotné doručenie.  Sobotné doručenie je u nás bez príplatku! Pokiaľ máte záujem o dosručenie v sobotu, stačí to uviesť do poznámky, na konci objednávky. Platí pre objednávky do 50kg.

         20242-3