SunVital® Natural KIDS Formula 150ml

Kód: DLKFPSUN010000
€17
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

SunVital® Natural KIDS Formula je výrobok vytvorený pre tých najmladších. V jeho zložení nechýbajú nevyhnutné vitamíny a minerály, ktoré pochádzajú z prírodných rastlinných surovín. Výrobok je obohatený biozinkom.

Imunitný systém detí úplne dospieva okolo 12 roku života. Kým detský organizmus dospeje, potrebuje väčšie množstvo vitamínov, minerálov a iných výživných zložiek, aby správne fungovali jednotlivé orgány, ako aj celé sústavy. Síce najdôležitejšie látky pochádzajú z potravín, avšak jedálny lístok detí len málokedy dokáže zaručiť ich dostatočné množstvo.

Stimulácia imunitnému systému výrobkami založenými na látkach prírodného pôvodu je dôležitá, aby nedošlo k nedostatkom, a aby mal mladý organizmus zaručené všetko, čo je potrebné pre správny rozvoj. Vo výrobku SunVital® svoje miesto našli také zložky ako:

  • červené hrozno cenný zdrojom vitamínov a minerálov, ktoré okrem iného stimulujú imunitu, 
  • ostružiny s vysokým obsahem antokyaninů,  
  • šípka s vysokým obsahom vitamínu C, 
  • med, ktorý obsahuje flavonoidy umožňujúce zachovať biologickú rovnováhu, 
  • baza čierna obsahujúca množstvo vitamínu C, ktorý stimuluje syntézu kolagénu, 
  • plody aceroly, ktorá je hlavným zdrojom antioxidantov, 
  • africký muškát, ktorý pozitívne vplýva na dýchaciu sústavu, 
  • kôstky tekvice, v ktorých sa okrem iného nachádzajú viacnenasýtené mastné kyseliny, 
  • cesnak, ktorý je zdrojom alínu,  
  • právenka latnatá stimulujúca imunitnú sústavu.  

Imunobiologický systém, ktorý ešte nie je ešte úplne dospelý, je menej odolný voči patogénov. Vďaka väčšiemu množstvu výživných látok dokáže skutočne odolávať útokom mikróbov, riziko chorôb je nižšie, a tiež prípadné infekcie znáša lepšie. SunVital® dodáva hodnotné zložky získané z prírodných surovín, preto je používanie výrobku bezpečné.

Zloženie:

Šťava z plodov ostružiny - vzdialený príbuzný malín. Tieto jahôdky majú toľko užitočných a liečivých vlastností, že je čas nazvať ich liekmi. Od starovekubola ostružina známa nielen ako chutné jahody, ale aj ako užitočná liečivá rastlina. Staroveký grécky lekár, otec mediciny Hippocrates, používal ostružinu ako liek. Je tiež nemožné preceňovať extrémne bohatý obsah v ostružine celého komplexu vitamínov: A, B1, B2, B5, B6, B9, C, E, PP,
ako aj celý súbor chemických prvkov: draslík, sodík, horčík, Vápnik, mangán, železo, zinok, meď.

Šťava z ruže šípkovej - podľa svojho chemického zloženia, rastlina, obsahujúca veľké množstvo živín - vitamíny, ako sú C, A,B1, B2, K, P atď., Okrem toho zahŕňa organické kyseliny a minerály, ako aj flavonoidy a cukor, v semenách vresu (ruže šípkovej) - vanilín. Všetky tieto prvky dávajú vresu také vlastnosti: protiinfekčné, regeneračné, laxatívne (preháňajuce) a iné liečebné vlastnosti, jeho konzumácia má ochranný a osviežujúci účinok na telo.
Vďaka veľkému obsahu vitamínu C v ruži šípkovej sa používa ako prevencia proti prechladnutiu a infekčným chorobám.
Ruže šípové sú tiež užitočné pri vysokej teplote a horúčke. Vďaka vitamínu C sa tiež používa na skoré hojenie rán.

Med - potvrdil svoje antimikrobiálne, antibakteriálne, antivírusové vlastnosti. Obsahuje vitamíny B1, B2, B6, E, K, C, karotén (provitamín vitamínu A), kyselina listová.

Výťažok z plodov bazy čiernej - obsahuje organické kyseliny (vínna, octová, citrónová, askorbová, valerová, cukor, fruktóza, glukóza, sacharóza, taníny, rozpustný pektín, tyrozín, draselné soli a antokyanínové glykozidy, retinol. Má vlastnosti:
- protizápalové
- mierne expektoračné
- imunostimulácia
- antipyretikum
- diuretikum
- upokojujúce
- ľahký preháňajucý účinok

Výťažok z plodov malpigie (aceroly) je jedným z najbohatších zdrojov vitamínu C. Každá jahoda aceroly - mini továreň na výrobu vitamínu C - 30-80 krát viac ako v citrónoch a pomarančoch. Okrem vitamínu C obsahuje vitamíny A, PP, B1, B2, B5, B6, B9.
Mikroelementy - draslík, vápnik, železo, horčík, meď, sodík, selén, fosfor, zinku.
Vitamín C je pre ľudské telo životne dôležitý. Reguluje zrážanlivosť krvi, podporuje asimiláciu železa, zúčastňuje sa syntézu Kolagénu - bielkovina, ktorá hrá dôležitú úlohu v štruktúre kože, šliach, kostiach a iných spojivových tkanív. Vitamín C posilňuje imunitu, má antioxidačné pôsobenie - chráni bunku pred účinkami voľných radikálov, ktoré narušujú výmenu kyslíka v tele a sú schopné vyvolať rakovinu.

Organický zinok - zinok je druhý najdôležitejší (po železe) mikroelement v našom tele. Každá bunka potrebuje jeho na správne delenie (práca 300 enzýmov je práve regulovaná zinkom). Tento nenahraditeľný prvok si zaslúžil zvláštnu pozornosť a urobil si kariéru v kozmetickom priemysle - vplyv na kožu, nechty, vlasy. Legendárna egyptská kráľovná Kleopatra, vďaka kúpaniu v kozom mlieku (bohaté na zinok) zostala dodnes symbolom neprekonateľnej krásy.

A čo zdravie?
Ukazalo sa, že zinok pomáha aktivovať tie časti mozgu, ktoré sú zodpovedné za
informácie o chuti a zápachu. Problémy s prácou týchto pocitov sú spojené s nedostatkom zinku v tele. Preto jednotlivci trpia poruchami chuti a dokonca aj anorexiou (!), im predpisujú lieky, ktoré obsahujú zinok, a špeciálnu zinkovú diétu. Zinok je prítomný v časti mozgu zodpovednej za spomienky a pamäť. Čím vyššia je jeho úroveň v tele, tým lepšia je duševná schopnosť.
Zinok stimuluje imunitu. Preto je to zinok, spolu s vitamínom C, najdôležitejší spojenec človeka v boji proti chladu a chrípke.

Extrakt Pelargonie africkej - používa sa predovšetkým na liečbu akútných a chronických infekčných zápalových ochorení horných dýchacích ciest.

Výťažok z tekvicových semien - bohatý na bielkoviny, vlákninu, železo, meď, horčík, mangán a fosfor, rovnako ako aminokyseliny, ako je arginín a kyselina glutámová. Obsahujú tiež vápnik, draslík, zinok, selén, kyselinu listovú a niacín. Tekvicové semená tiež obsahujú linolénovu kyselinu, ktorá posilňuje tepny. Tekvicové semená sú bohatým zdrojom železa, vitamínu E, lecitínu, cholínu, luteínu, cucurbitínu, esenciálne aminokyseliny, vlákniny, esenciálných mastných kyselín vo vyváženej prírodnej forme. Tieto látky podporujú prácu genitourinálneho, kardiovaskulárneho a imunitného systému. Antihelmintné a antidiabetické vlastnosti tekvicových semien sú už dávno známe. Taktiež tekvicové semená boli obzvlášť známe vďaka zinku.

Výťažok z cesnaku - má pozitívny vplyv na fungovanie respiračného , tráviacého a nervového systému, posilňuje imunitnú obranu organizmu, priaznivo ovplyvňuje rast a delenie buniek, čim ma omladzujúci účinok, pozitívne ovplyvňuje kardiovaskulárny systém. Cesnak sa často nazýva prírodné antibiotikum. Cesnak znižuje krvný tlak a pôsobí ako regulátor obsahu cukru v krvi.

Extrakt listov právenky latnatej - má antivírusový a imunostimulačný účinok, je schopný vyvinúť protizápalový, hepatoprotektívny antibakteriálný účinok.

Kontraindikácie: Nepoužívať u gravidných žien a počas dojčenia. Doplnok výživy nemôže byť použitý ako náhrada (náhrada) pestrej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravého životného štýlu sú nevyhnutné pre správne fungovanie tela.

Dávkovanie: 5 ml denne pred jedlom. V období oslabenej imunity užívajte 2x denne 5 ml pred jedlom. Pred použitím pretrepať. Neprekračujte doporučenú dennú dávku. Sirup je určený pred deti od 6 rokov. Dávkujte podľa priloženej odmerky.

Preventívne opatrenia: Nezažívajte v prípade precitlivenosti na ktorúkoľvek zložku prípravku. Prípravok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada vyváženej stravy. Vyvážený spôsob stravovania a zdravý štýl života sú dôležité pre správnu činnosť organizmu.

Dátum minimálnej trvanlivosti je uvedený pri čiarovom kóde. Číslo výrobnej série je vytlačené na sklenenej fľaši.

 

https://www.youtube.com/watch?v=s8EDHGmOqgM&feature=emb_logo

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: