Micro X tenisové loptičky

Kód: 885
€9
Externý sklad 3 - 6 pracovných dní
balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Vynikajúcí lopty tretej generácie s mikrobunečnou konštrukciou. Perfektná hrateľnosť, trvanlivosť, žiadna strata tlaku pri hre.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tenisová lopta je naplnený 700 miliónmi mikrobuniek. Špeciálne vyvinuté mäkké gumové jadro pre Mikrobunečný konštrukciu, špeciálne melton FLEX FELT, ktorý zdokonaľuje hrateľnosť a cit lopty, kombinácia gumového jadra, meltonu a použité technológie dohromady vytvárajú vynikajúce herné vlastnosti a zisťuje excelentnú kontrolu lopty, schválený ITF a USTA.

Vynikajúca hrateľnosť, vynikajúcu trvanlivosť, žiadna strata tlaku a tvaru, ľahký herný pocit, stálej herné vlastnosti po celú dobu, neobmedzená skladovateľnosť, špeciálne zvukové vlastnosti, najlepšie loptu vo vysokých nadm. Výškach a v chladných podmienkach, super cena vzhľadom na odohraný čas.

Tretorn MICRO X je tenisová lopta budúcnosti, je to príslušník tretej generácie tenisových lôpt. Boli klasifikované a schválené ITF ako "Micro cell pressure". Tieto lopty nie sú porovnateľné s netlakovými. Každý lopta je vyplnený 700 miliónmi mikrobuniek, každá má v priemere 5-100 mikrometrov. Každá z týchto buniek je vyplnená vzduchom. Tieto bunky pracujú skoro rovnako ako natlakovaný vzduch v loptičke, jediný rozdiel je v tom, že tento vzduch neuniká.

Samozrejme, herné vlastnosti oboch lôpt nie sú rovnaké. Je veľmi ťažké porovnávať tlakové lopty s MICRO X, pretože sú to dva rôzne typy a pretože tlakové lopty menia svoje vlastnosti veľmi často a rýchlo.

Pocity z MICRO X podľa hráčov a odborníkov sú nasledujúce:

  • vysoká precíznosť
  • výborná kontrola
  • zaručená nemennosť odrazu
  • žiadna strata výkonnosti po hodinách hrania
  • menšia rotácia než u nového tlakového lopty, ale väčšie než u použitého tlakového lopty
  • vysoká dosahovaná rýchlosť
  • optimálna hmotnosť
  • perfektná trvanlivosť a stálosť parametrov

Dodatočné parametre

Kategória: Loptičky
počet lôpt: 4
tlakované: nie
homologované: ITF
povrch: všetky
výkonnosť: súťažná

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: