DuoLife Aloes 750ml

Kód: DLLQPALO010000
€29
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

DuoLife Aloes je tekutá forma, ktorá je založená predovšetkým na dužine aloe, ktorá je získavaná z listov tejto rastliny. Celý je obohatený medom a oreganom. Je vynikajúcim produktom pre tých, ktorí si chcú zachovať mladý vzhľad a vitalitu.

DuoLife Aloes je prírodným zdrojom cenných zložiek, vďaka ktorým si môžete udržať mladosť a vitalitu. Unikátna kompozícia zložiek perfektne spĺňa potreby ľudí, ktorí túžia po vyčistení svojho organizmu a chcú posilniť jeho fungovanie, ako aj zlepšiť prácu imunitného systému.

Na báze aloe, ktorého prospešné vlastnosti sú známe už tisícky rokov, bol vytvorený DuoLife Aloes. Veľké množstvo antioxidantov, ktoré účinne odrážajú útoky voľných radikálov, zodpovedných okrem iného za proces starnutia a rozvoj mnohých ochorení, umožňuje účinne podporovať prácu organizmu. V produkte rovnako nechýba veľa aminokyselín, ktoré sú stavebným kameňom bielkovín.

DuoLife Aloes je tiež doplnok viackvetového medu, ktorý zvyšuje vstrebávanie vitamínov a minerálnych látok obsiahnutých v produkte a k tomu je zodpovedný za výživu organizmu v stavoch fyzického a psychického vyčerpania. Doplnok oregana, ktoré je známe pre svoje vzácne kozmetické a liečivé vlastnosti, vplýva okrem iného na zlepšenie tráviacich procesov. DuoLife Aloes je skondenzovaná dávka zdravia a mladosti. 

Dreň z aloe s vysokým obsahom vlákniny a rôznych pre telo potrebných látok dôkladne čistí tráviaci trakt, podporuje trávenie a čistenie celého organizmu od toxínov. Tiež vďaka zásadotvorným látkam v nej sa nachádzajúcich prispieva k získaniu acido-bázickej rovnováhy v organizme.

Kvetový med je bohatým zdrojom z prírody získaných vitamínov a minerálov s veľmi dobrou absorpciou do organizmu. Má vysoký obsah kremíka – biogénneho prvku, ktorý je potrebný v procese obnovy kože a vlasov, tkanivám dodáva pevnosť, má antisklerotické účinky, atď. Med je celé stáročia uznávaný ako cenný prírodný produkt plný 
výživy potrebnej predovšetkým pri fyzickom a psychickom vyčerpaní organizmu.2-3

Oregano (pamajorán obyčajný) je využívané v liečiteľstve, v kozmetike a samozrejme aj v kulinárstve. Extrakt z oregana zlepšuje tráviaci proces a absorpciu vitamínov a minerálnych látok v organizme. Obsahuje viaceré antioxidanty, čím je aktívny pri znižovaní vplyvu voľných radikálov na organizmus.4-6 Inovačná kombinácia viacerých biologicky aktívnych prírodných látok zaručuje najvyššiu kvalitu výživového doplnku.

DuoLife Aloes a jeho efektívnu vstrebateľnosť v organizme. Neobsahuje žiadne konzervačné látky a stabilizátory.

Zloženie: šťava z aloe s dužinou, kvetový viacdruhový med, extrakt z oregána, regulátor kyslosti - kyselina citrónová. Obsah aloínu (ppm) < 1ppm. Neobsahuje konzervačné látky a geneticky modifikované produkty.

Spôsob použitia: 25 až 50 ml jedenkrát denne pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Produkt sa nesmie používať ako náhrada (substitút) za rozmanitú stravu. Vyvážená strava a zdravý životný štýl sú dôležité pre správne fungovanie organizmu.

Preventívne opatrenia: Precitlivenosť na ktorúkoľvek zložku produktu. Nevhodný pre tehotné a dojčiace ženy. Dátum minimálnej trvanlivosti a číslo šarže: viď tlač na obale.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: