BodyRub stick

Kód: 34299
€14,90
Externý sklad 3 - 6 pracovných dní

Silný prípravok pre športové použitie, extra silný obsah účinných zložiek pre rýchle uvoľnenie a regeneráciu svalov. Jednoduchá aplikácia. 58 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

 

BODYRUB je mimoriadne silný prípravok s dvojitým hrejivým aj chladivým "motorom" vďaka vysokému obsahu Methylsalicylátu a Mentolom. Spojenie Hot & Cold efektu v jednom výrobku dopraje telu presne to, čo v tej chvíli potrebuje. Navyše s maximálnou šetrnosťou pre pokožku, ktorá po aplikácii nesčervená. Praktická aplikácia - Prípravky BODYRUB sú výborné aj pre outdoorové športy, kde často nie je voda na umytie rúk. Bodyrub netreba nanášať rukami - vďaka vysokému obsahu účinných látok funguje už samotná aplikácia na pokožku rovno z obalu. Týmto spôsobom nehrozí, že si zanesiete prípravok napr. do očí. Prípravky BODYRUB sa aplikujú po fyzickej záťaži alebo ako prevencia pred pretekmi za účelom hĺbkového prekrvenie, obnovy cirkulácia krvi vo svaloch a teda aj odstránenie svalových spazmov, bolesti a urýchlenie regenerácie tkaniva napr. po záťaži alebo po operácii. Prekrvenie urýchľuje detoxikáciu kyseliny mliečnej vo svaloch. Balenie 58 g.

BodyRub Stick:
- dvojitý efekt Hot & Cold pre hlboké prekrvenie
- extra silný obsah účinných zložiek pre rýchle uvoľnenie a regeneráciu svalov
- cielená úľava od bolesti len tam, kde je potrebné
- dobrá kožná znášanlivosť
- pohodlná aplikácia umožňujúce použitie aj v situácii bez vody na umytie rúk
- účinok trvá až 4 hodiny
- vhodný pre osobné použitie

Pred fyzickou aktivitou: hlboké prekrvenie skráti dobu prípravy, zahreje svaly a pripraví ich na záťaž. Zníži riziko svalových kŕčov a zranení.

Po fyzickej záťaži: masáž prípravkom BODYRUB významne skracuje dobu regenerácie natiahnutých svalov až na 1/3 obvyklej doby. Uvoľňuje svalové kŕče a príjemne chladí. Vynikajúci efekt regenerácie pri aplikácii na noc pri niekoľkodňové fyzickej záťaži.

Rýchlá pomoc: účinná látka metylsalicylát zabraňuje tvorbe modrín a podliatin po náraze. BODYRUB je vhodné aplikovať pri vyvrtnutia, na opuchy, na natiahnuté šľachy, pri akútnej a chronickej bolesti pohybového aparátu, na poúrazové stavy, pri rehabilitácii.

Dodatočné parametre

Kategória: Športové lekárničky
Hmotnosť: 0.1 kg
krajina pôvodu: Kanada

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: