O nás

Fitplanet SK s.r.o.  patrí k popredným internetových predajcom špecializovaným na zdravú výživu fitness a šport. Ponúka široký sortiment pre každého športovca od doplnkov výživy, fitness príslušenstva, posilňovacích strojov, fitness a crossfit náradia a činiek. K fitness životnému štýlu patrí pohyb na čerstvom vzdu. V našom e-shope nájdete oddelenie športové potreby, ktoré je zamerané na rozne športové aktivity. 

Na trhu pôsobíme od roku 2012 . Získavaním nových spotrebiteľov, skúseností a zručností s obchodovaním sa stále snažíme napredovať a rozširovať náš sortiment.

Ponúkame pohodlný nákup, nízke ceny, kvalitné výrobky a profesionálny prístup ku každému zákazníkovi!

Spokojnosť zákazníkov je na prvom mieste a my robíme všetko pre to, aby sme sa stali súčasťou Vášho zdravého životného štýlu a športových aktivít.

1) Ponúkame overené produkty najvyššej kvality. Sortiment ktorý predávame, je garantovaný vysokou kvalitou od našich dodávateľou. Nakupujeme priamo u výrobcov, alebo u výhradných distribútorov.

2) Doprava ZDARMA pri nákupe nad 70€.  Či už Vaša objednávka má hmostosť 1kg alebo 1000kg, doprava ZDARMA platí pre všetky objednávky nad 70€. Do 69,99€ cena dopravy pri platbe bankovým prevodom 2,50€, pri platbe dobierkou 3,50€

3) Možnosť vrátenia-výmeny tovaru do 21 dní.  V tejto lehote môžte tovar vrátiť, alebo vymeniť. Podmienkou je , aby bol tovar nepoškodený, v pôvodnom obale a s dokladom o kúpe. Pokiaľ potrebujete vymeniť napr. korčule, oblečenie, rukavice za ivú veľkosť, je možne po dohode a preukázaní že tovar nie je poškodený a v pôvodnom obale, spraviť takzvaný výmenný balík. V praxi to znamená, že Vám kurierom zašleme nový tovar a vymieňaný tovar od Vás kurier prevezme späť, čím Vám šetríme čas a peniaze potrebné na zaslanie balíka k nám. V prípade vrátenie tovaru, garantujeme vrátenie peňazí v 7 dňovej lehote.

4) Bonus klub.  Máme prepracovaný vernostný systém, ktorý našim zákazníkom prináša množstvo výhod.

- Zľavové kupóny - Za každých 10€ u nás získate 1 bod, ktorý ma hodnotu 0,30€ t.j. pri nákupe za 100€ získate zľavu 3€ na ďalší nákup - TU  

- Odmena - Nazbierané body, môžte v provese objednávky vymeniť za odmenu z katalógu odmien - TU

5) Nákup na splátky.  Najvačšiu radosť z fitness vybavenia zažijeme, keď si ho kúpi hneď. Nový výrobok splatíte oveľa ľahšie, ako by ste si mali na neho pomali šetriť. Pri nákupe na splátky cez Quatro stačia len 3 jednoduché kroky. Viac info TU

6) Sobotné doručenie.  Sobotné doručenie je u nás bez príplatku! Pokiaľ máte záujem o dosručenie v sobotu, stačí to uviesť do poznámky, na konci objednávky. Platí pre objednávky do 50kg.

 

Prevádzkovateľ

Novinky e-mailom

Zadajte svoj e-mail a budete informovaní o novinkách.

© 2018 FITplanet SK s.r.o. , Aplikácia pre internetový obchod EasyShop® 3.9 © IT STUDIO s.r.o.

Platobné metódy: